You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Restauracje

W kompleksie Nevada Center znajdują się trzy punkty gastronomiczne w których każdy podróżny znajdzie coś dla siebie.

Restauracja w Hotelu Nevada to idealne miejsce na chwilę wytchnienia oraz pyszny posiłek podczas długiej podróży. Oferta obejmuje przystawki, dania obiadowe, pizze prosto z pieca oraz desery. Serowowane są dania kuchni polskiej i europejskiej. Obsługa restauracji dba o idealny smak i dopracowanie dań w najmniejszym szczególe.

Bar przy myjni to z kolei mały, klimatyczny lokal, w którym panuje miła i rodzinna atmosfera. W jego ofercie znajdziesz tradycyjną polską kuchnię. Serwowane potrawy są zawsze przygotowane ze świeżych i najwyższej jakości składników. W okresie wiosennym i letnim obiad na świeżym powietrzu ogródku smakuje jeszcze lepiej. Dla klientów myjni dodatkowy bonus - bon na zestaw obiadowy.

Ostatni punkt gastronomiczy to bar przy markecie. Przytulne miejsce i miła obsługa sprawiają, że przez chwilę możemy poczuć się jak w domu. A gdy przyjdzie zatrzymać się na postój w okresie świąt, to pojawiają się dania świąteczne. Dlatego kierowcy często jeżdżący pobliskimi trasami traktują posiłek tutaj jako stały punkt podróży.