You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wyjątkowe miejsce

Najbardziej wyjątkowym miejscem w kompleksie jest bez wątpienia Piramida Horusa. Już sam jej widok z zewnątrz sprawia niesamowite wrażenie, lecz jej prawdziwe piękno kryje się w środku. Wystrój pomieszczeń jak i wyposażenie sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe i powinno znaleźć się na planie podróży każdego podróżującego trasą DK92 lub autostradą A2.

Na codzień w głównej sali znajduje się restauracja serwująca przepyszne dania oraz bar w którym serwowane są wszelkiego rodzaju napoje. W razie potrzeby sala ta może zamienić się zarówno w salę konferencyjną jak i w salę bankietową. Piramida Horusa posiada jeszcze jedną salę, którą można zaadaptować na potrzeby w danej sytuacji. Jest to także miejsce, w którym co roku organizwane są imprezy Andrzejkowe, Sylwestrowe jak i Karnawałowe.

Olbrzymim atutem jest bezpośrednie połączenie z Hotelem Nevada, który daje możliwość rezerwacji noclegu, zarówno dla pojedyńczych osób jak i zorganizowanych grup co ma niewątpliwie olbrzymie znaczenie przy organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń, konferencji czy spotkań integracyjnych.